Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.

 

Blackjak talajkondícionáló 2 dl

4.490 Ft (3.535 Ft + ÁFA)
Menny.:db

Miben segít a humusztartalmú Blackjak?

  1. A Blackjak-ben lévő humusz javítja a talajminőséget
  2. Segíti azt, hogy a növény gyökere több vizet és tápanyagot tudjon felvenni
  3. A Blackjak előnye a többi humusz termékkel szemben, hogy nem lúgos anyaggal pl. nátrium/kálium hidroxiddal oldják fel, hogy az vízoldékony legyen, hanem apró kb. 4 mikronos méretűre aprítják egy gyémánt keménységű késekkel ellátott aprító hengerben

A Leonardit a barna és fekete szénhez hasonló. A bányászata is hasonlóan történik. Jó minőségű Leonardit található az USA-ban, Kanadában és Ausztráliában is. De, mint ahogy a Föld szén készlete is véges, így a Leonardit készlet is.

Hogyan kell kijuttatni?

A terméket 1-2%-os koncentrációban kell beoldani, vagyis 10 L permetlébe 1-2 dl Blackjak szükséges. A kezelést 2-3 hetente érdemes megismételni. Amennyiben a Blackjak-et levélre juttatjuk ki, úgy számoljunk az- zal, hogy azon apró fekete pöttyöket képez, melyek később eltűnnek. Amennyiben szeretnénk a leromlott talajunkat feljavítani, úgy magasabb dózist kell kijuttatni, akár 1 litert is 10 m2 területre.

Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Danuba Garden